چک ولو کستل یا شیر طرفه کستل چیست ؟

چک ولو کستل یا این که شیر یک طرفه کستل چیست ؟
چک ولو, چک ولو کستل

از چک ولو دبل پلیت Double Plate Check Valve به جهت حفاظت از منابع آب از آلودگی هم به کارگیری میشود.

چک ولو کستل

چک ولو دبل پلیت یک سوپاپ دوگانه یا این که تیم دوگانه (DCA) هست .

کره یا این که پیستون در ادامه همین شیرها کاملا” در ادامه سیت (seat) قرار می گیرد و نیز به شکل عمودی، نیز افقی می توانند در ادامه خط لوله کارگزاشتن شوند.

اما همین کمپانی در ادامه بعضا از موردها از گزاره والو سوخت مایع واحد های GEF5 طراحی تازه انجام شده و تعداد اورینگ های گزینه به کارگیری از سه عدد به یک عدد کمتر یافته است. Th᠎is ​post has been do᠎ne by G SA Content ​Ge nerato​r  DE MO.

از دیگر موردها به کارگیری آن می توان به سیستم ترمز هوا در ادامه کامیون های سنگین اشاه کرد.

Da᠎ta has been gen erat ed by GSA C on tent  G᠎enerat᠎or D emoversi on.

نمایندگی سوئیچ لاک رنج وسیعی از چک ولو را به مراد در دست گرفتن فشار و به کارگیری در ادامه صنعت های عام و یگانه عرضه می چک ولو کستل 3122/7 کند. ᠎Data h​as been gener᠎at ed with t he ᠎help  of GSA᠎ Conte᠎nt Generator D emov er sion.

به جهت بازدید ی کاتالوگ چک ولو کستل کلیک کنید. جهت بازدید لیست چک ولو ها کلیک کنید. طرز فعالیت چک ولو به همین صورت هست که هنگامی سیال جریان می می بایست همین دیسک به سمت بالا می رود.

شیر دروازه ای می بایست به طور ایده آل به تیتر شیر شفاف یا این که خاموش (on-off) به کارگیری شود. همین گونه چک ولو از گیرایی امداد گرفته و می بایست حتما” افقی کارگزاشتن گردیده و بونت آن به سمت بالا باشد.

در ادامه زمان جوشکاری از تماس شعله و بدنه چک ولو پرهیز شود چون منجر خراب شدن و کمتر تلاش مطلوب شیر خواهد شد.

یا این که با دفتر کار تهران با شماره های ۰۲۱۳۳۹۹۱۸۵۲ ، ۰۲۱۳۳۹۷۶۵۳۰ و ۰۲۱۳۳۹۷۶۵۳۱ تماس چک ولو کستل درود سرما حاصل فرمایید. پستینگ یا این که جریان برگشتی در ادامه چک ولوها کلمه هست از عبور سیال در ادامه جهتی که چک ولو نباید اجازه عبور دهد.

از طرفی در ادامه در مقابل به جهت بسته شدن چک ولو ، بندآور بدلیل نیروی جریان برگشتی و وزن ناشی از خویش بر بر روی نشیمنگاه نشته و جریان را مسدود می نماید .

همین چک ولو سوئیچ لاک اذن جریان از یک سو را دیتا و از سوی دیگرجلوی جریان را در مقابل اوریفیس مسدود چک ولو کستل 3122/9 می کند. گونه دیگری از چک ولو شیر یکرفه روزنه ای هست .در شیر یکطرفه روزنه ای بندآور به صورت یک برگه دیسک نظیر ، ساخته شده و با حرکت شبه آونگی که دارااست مسیرجریان را گشوده یا این که مسدود می کند .

چک ولو یا این که به کلمه دیگر شیر یک طرفه (Castel Check Valve) مانع رجوع گاز و مایع در ادامه مسیر منش به جلو میگردد.یک دیسک درون شیر یک طرفه وجود دارااست که در ادامه زمان رجوع سیال بسته می شود وفقط اذن عبور سیال از یک خط مش را می دهد.

دبل پلیت چک ولو Double Plate Check Valve شامل دو روزنه ی مجاز هست که در ادامه یک تیم توده شده اند. چک ولو یا این که شیر یک طرفه شیری هست که به سیال اذن حرکت به یک سمت را می دهد و مانع رجوع سیال (مایع یا این که گاز) در ادامه مسیر رفت می شود.

روزنه های اردک هم می تواند به جهت تخلیه در ادامه خطوط آب به کارگیری شود. در ادامه زمان جوشکاری به سیستم، از مواد پرکننده با نقطه ذوب ذیل به کارگیری شود.

اگر شما هر نوع سوالی در ادامه ارتباط با چه جایی و طرز به کارگیری از خرید چک ولو کستل از درود سرما دارید، می توانید با ما‌درها در ادامه برگه وب تماس بگیرید.

مطلب پیشنهادی

روسیه سفیر یونان را احضار کرد/ هشت دیپلمات یونانی را از مسکو اخراج کرد

وزارت خارجه روسیه اعلام کرد که در اعتراض به تصمیم دولت یونان برای ارسال سلاح …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.