جزئیات برگزاری کنکور سراسری در رفسنجان اعلام شد


ایسنا/ کرمان نماینده تام الاختیار سازمان سنجش در رفسنجان جزئیات برگزاری کنکور سراسری 1401 در رفسنجان را تشریح کرد.

به گزارش ایسنا، عبدالرضا کاظمی عصر امروز 10 تیرماه در جمع خبرنگاران اظهار کرد: سال 1401 کنکور سراسری رفسنجان در چهار روز از 17 لغایت 20 تیرماه به ترتیب در پنج گروه هنر، علوم انسانی و ریاضی، علوم تجربی و زبان های خارجه در رفسنجان برگزار می شود. صبح روز چهارشنبه، پنجشنبه، جمعه و شنبه با حضور 5565 داوطلب از دانشگاه ولیعصر رفسنجان برگزار می شود.

وی افزود: صبح چهارشنبه 936 داوطلب (278 مرد و 658 زن) در گروه آزمایشی هنر و در 3 حوزه امتحانی، پنجشنبه ها 1077 داوطلب (681 زن و 396 مرد) در گروه علوم انسانی و همچنین 750 داوطلب (468 مرد و 282 زن). در گروه علوم ریاضی در 5 حوزه امتحانی، روز جمعه 2101 داوطلب (1410 زن و 691 مرد) در گروه علوم تجربی در 5 حوزه امتحانی و روز شنبه 701 داوطلب (188 مرد و 513 زن) در گروه زبان های خارجه. در 2 حوزه امتحانی با هم رقابت خواهند کرد.

وی تصریح کرد: جلسات متعددی برای هماهنگی آزمون در سلامت کامل در داخل و خارج از دانشگاه با نمایندگانی از دستگاه های مختلف از جمله دولت، شهرداری، اداره آب و برق، نیروی انتظامی و دانشگاه علوم پزشکی برگزار شد. همه گروه ها برگزار می شود کنکور سراسری که توسط دانشگاه برگزار شد حداکثر همکاری را داشت.

نماینده تام الاختیار سازمان سنجش در رفسنجان تاکید کرد: داوطلبان گرامی با توجه به اینکه امسال از ابزار جدیدی برای تشخیص سیگنال در حوزه های امتحانی استفاده می شود، به هیچ عنوان وسایل الکترونیکی مانند تلفن همراه، ساعت هوشمند، میکروفون و …. همراه خود نبرید که حتی در صورت عدم استفاده و خاموش شدن، تخلف محسوب می شود و از 1 تا 10 سال محرومیت از کنکور و همچنین از 1 تا 10 حبس برای دستگاه قضایی محسوب می شود.

کاظمی ادامه داد: همچنین توصیه می شود در صورتی که مجانی ها به بهانه های مختلف به گروه های مجازی برای کمک به برگزاری آزمون تحریک می شوند، فورا ارتباط خود را قطع کنند. افراد سودجو تحت نظر دستگاه های اطلاعاتی بوده و هرگونه تماس با آنان تخلف تلقی می شود و جرایم فوق برای کاندیداهای متخلف از سوی مراجع قضایی رسیدگی می شود.

با توجه به هماهنگی های انجام شده برای حوزه های امتحانی، داوطلبان عزیز می بایست با اطمینان خاطر و طبق تاریخ و ساعت درج شده در کارت ورود به جلسه به دانشگاه مراجعه نمایند و عوامل اجرایی آزمون بی صبرانه منتظر حضور این عزیزان هستند.

انتهای پیام


منبع

مطلب پیشنهادی

روسیه سفیر یونان را احضار کرد/ هشت دیپلمات یونانی را از مسکو اخراج کرد

وزارت خارجه روسیه اعلام کرد که در اعتراض به تصمیم دولت یونان برای ارسال سلاح …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.