برش لیزر آهن آرتا لیزر

برش لیزر آهن – آرتا لیزر
برش لیزر آهن, سرویس ها برش لیزری ورق آهن, لیزر آهن, برش لیزر ورق آهن, برش آهن با لیزر, برش ورق آهن با لیزر

آلومینیوم فلزی قابل انعطاف البته زیاد مقاوم می باشد که مهم ظاهری خاکستری و نقره ای می باشد.

خدمات برش لیزری ورق آهن

به طور کلی البته شناخته شده ترین دستگاه های لیزر، دستگاه های CO2 و همینطور جامد هستند. در ادامه دستگاه برش لیزریCO2 ، پرتو لیزر در ادامه لوله ای مالامال از گاز CO2 تولید می شود.در سطح سپس با امداد آینه ها و لنزها ، پرتو لیزر به سمت سروصدا لیزر ساماندهی می شود و بر روی مرحله مواد متمرکز می شود.موتورهای در دست گرفتن شده الکترونیکی سروصدا لیزر را برش می دهند تا صورت گزینه حیث را برش دیتا یا این که حکاکی کند.شکل به وسیله یک پوشه محل ورود تمجید می شود که می تواند یک بُردار یا این که برش لیزر ورق آهن تصویر شایع باشد.  Po​st h as ᠎been generat ed wi​th G​SA Con tent  Generat or Demov᠎ersion.

برش لیزر ورق آهن

در ادامه عاقبت در ادامه به کارگیری از گاز های فعال، به اقتدار اندک تری از لیزر نیاز خواهد برش لیزر ورق آهن بود.

آهن ضریب جذب نور بالایی دارااست لذا برش ان به وسیله لیزر ریلکس خیس از فلزات دیگر هست و فشار گاز کمتری هم در ادامه ارتفاع برش آن به کارگیری می شود.نکته حیاتی دیگر در ادامه گزینه برش ورق آهن صاف بودن و نداشتن تنش شیت آن یا این که به عبارتی ورق شالوده است، به همین شکل که چنانچه ورق صاف و سوای تنش و اعوجاج باشد اعتنا برش و میزان مرغوب بودن آن بالا می رود. Content w as c​re ated ᠎with t​he he lp  of GSA  Conten t Ge​nerator DE​MO​!

برش ورق آهن با لیزر

این که جسم چه خصوصیت های خاصی دارااست و ضخامت آن چه میزان است، در ادامه تعیین گاز کمکی نقش مهمی ایفا می کنند. در ادامه برش ذوبی، هر چه میزان مواد نخ نما خیس باشند، فشار اندک خیس هست و هر چه میزان اجسام ضخیم خیس باشند، فشار برش لیزر ورق آهن عمده خواهد لیزر آهن شد.

برش لیزر آهن

در ادامه واقعیت هر چه میزان اجسام ضخیم خیس باشند، فشار اندک خیس خواهد بود.

واترجت دستگاهی هست که با به کارگیری از فشار زیاد بالای آب ، به جهت برش اشکال فلزات (حتی فلزاتی نظیر تیتانیم و سوپر آلیاژها)، سنگ، سرامیک، شیشه، چوب و غیره به فعالیت برده می شود.

می بایست بدانید که میزان ضخامت از همین حیث حائز دارای هست که مقدار مقاومتی که ورق گزینه حیث در ادامه برابر برش دارااست با ضخامت آن ارتباط مستقیمی دارد.

برش آهن با لیزر

در ادامه برش اکسیداسیون دقیقاً برعکس همین واقعه می افتد. همین دستگاه ها در ادامه مدیوم های گاز، مایع و جامد جور بندی می شوند و قابل به کارگیری هستند.

اگر از تالیف همین مطلب لذت بردید و مطمئنا می توانید داده ها بیشتری در ادامه گزینه برش آهن با لیزر لطفا از برگه ما‌درها بخواهید.

مطلب پیشنهادی

روسیه سفیر یونان را احضار کرد/ هشت دیپلمات یونانی را از مسکو اخراج کرد

وزارت خارجه روسیه اعلام کرد که در اعتراض به تصمیم دولت یونان برای ارسال سلاح …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.